Banán

Banán.

Ano, je to velmi typický představitel svého plemene. Pokud hledáte psa, o kterém sníte ve svých nejtajnějších snech, pak jste jej právě objevili.

Banán čte myšlenky a plní vše, na co si její panička (Natka) jen pomyslí.

Je neuvěřitelné, co ti dva spolu dokáží. Nejenže výborně běhají agility, což dokazuje každým startem, ale chystají se na taneční zkoušky, zkoušky vloh pasení a velmi okrajově se věnují Hoopersu.

Povaha Banána je naprosto vyjímečná. Nekonfliktní, přizpůsobivý pes, který to nejlepší zdědil od obou svých rodičů a jejich skvělých předků. Od každého si do svého života vzal to nejlepší.

Co nabízí? Zdraví. Všechny zdravotní testy má vzorné a příkladné, stejně jako jeho již vyšetření sourozenci i polosourozenci. ( Face má poúrazové C kyčle. Druhá kyčle je vzorové A). Nabízí výbornou povahu, stejně jako jeho sourozenci. Nabízí obrovskou chuť do práce - stejně jako jeho sourozenci. Prostě nabízí vše, co hledáte pro svou fenu.

Co požadujeme? Fena MUSÍ být uchovněná. Nesmí mít žádné zdravotní problémy ani u předků či sourozenců ( OCD, epilepsie). Měla by být plnochrupá a neměla by mít v linii kryptorchismus. ( Bohužel u bratra Tairinky se objevil). Preferujeme sportovní či pracovní linii.

Nebojte se na adrese iv.lounky@seznam.cz zeptat na vše, co by vás ještě víc mohlo zajímat.