Pralinka

Pralinka je moje sluníčko, moje malá láska. Je to neskutečný skřítek, který musí být úplně všude. Hned první den nám zaplnila celý dům a vše moc moc chtěla vědět. Velmi zvídavý a zvědavý pejsek si okamžitě podmanil všechny, na které se podívala.

Má neskutečnou povahu, díky které mají všichni pocit, že musí mít okamžitě šeltii. Pokud zcela náhodou nespí, pak rozhodně někde skáče, hopsá, štěká, vrčí a hlavně krade. Krade vše, co uvidí: boty, kapesníky, ponožky....vše je potřeba odnést a prozkoumat.

Cvičák si zamilovala od první chvíle, kdy se tam dostala. Žádný pes se před ní neschová a nejvíc se zamilovala do své starší "sestry" Dreenky.

Jsem šťastná, že si paní chovatelka Verunka vybrala pro tuto krásku zrovna naší rodinu. My se budeme snažit, aby jsme jí nezklamali.     

V jejích 7. měsících jsem s ní byla vyzkoušet zájem o ovce. nadchlo mě to. Její práce, její radost,její zaujetí.

Od mala děláme nosework a její práce a nadšení je úplně nakažlivé. Se stejným nadšením se věnuje hoopersu a agilitám. Ještě jsem nezažila větší hujerku, než je ona. Zcela sama se naučila houpačku, kterou trénuje kdykoli, kdy se k ní dostane.