Tairinka

Taira, Taj, Tairuša - je zvířátko nabité neuvěřitelnou energií. Vše co jí ukážete a budete od ní chtít, udělá s elánem jí vlastním. Na procházkách jí musíte hlídat, aby nepadla uštvaná na zem. Nezná své hranice a má pocit, že pokud nebude stále v nějaké akci, není něco v pořádku.

Je to pes dvou tváří. Stejně jak je venku akční, je doma klidná a ani nevíme, že jí máme. Natažená u zdi klidně leží v jídelně tak, aby nikomu nepřekážela. Pokud se chcete zrovna teď mazlit se psem, tak ona vždy ochotně přijde a vydrží tak dlouho, jak budete chtít vy.

Ovšem co jí naučíte a ukážete, již nezapomene. Vše jí stačí jen jednou a pamatuje si to napořád. A tak už vím, že v sadě bude vždycky první a bude ležet v trávě u třetího stromu a jen její uši dávají tušit, že tam je a čeká, kdy dorazím a dám ten správný povel, na který ona vylétne a v neuvěřitelném tempu a výdrži léta kolem stromů v pořadí, které jí určím. Tím každá procházka začíná a stejně tak i končí.

Taira je psí holka, se kterou se nelze nudit. Taira je psí holka, se kterou je radost dělat jakýkoli sport. Taira je holka, která vám dokáže, že umíte věci, které jste do té doby nedělali, protože jste si mysleli, že byste je nezvádli.

TOPlist